Наші реквізити

 

  Повна назва підприємства:
  Відкрите акціонерне товариство
  "Кременчанка "
  Адреса:
  46002, Україна, м.Кременець,
  вул.Березіна 26
 
  


Наші телефони

 

 Контактний: 050-3773785
 Федько Віктор Григорович
 


e-Mail

 

 e-Mail:

Наші пропозиції

ВАТ "КРЕМЕНЧАНКА"

 

Фабрика меблів ВАТ "Кременчанка" розташована близько 65 км на північ від обласного центру України - міста Тернополя , в районному центрі м. Кременець. Загальна площа земельної ділянки складає 4,5 га. Виробничі , складські та побутові приміщення складають близько 10.000 м2. На даний час фінансова сторона підприємства підтримується в самоокупному стані. Розглянемо пропозиції по інвестиційному розвитку, можливо створення спільного підприємства або продаж підприємства в цілому чи частково.

Контактний телефон: 050-3773785 Федько Віктор Григорович.

Новини для акціонерів

Шановні акціонери!
Відкрите акціонерне товариство «Кременчанка» (далі – Товариство), місцезнаходження Товариства: Україна, Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Березина, 26, повідомляє про скликання позачергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться 5 грудня 2012 року о 10 год. 00 хв. за місцезнаходженням Товариства: Україна, Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Березина, 26, в приміщенні актового залу. Реєстрація акціонерів (їх представників) для участі у зборах буде здійснюватись з 9-00 год. до 9-45 год., за адресою місця проведення зборів.
Для реєстрації акціонерам необхідно мати паспорт, представникам акціонерів - паспорт та довіреність, оформлену відповідно до законодавства України.
Перелік акціонерів, які мають право на участь у позачергових загальних зборах акціонерів буде складено станом на 24 годину 29 листопада 2012 року.
Порядок денний:

  1. Обрання лічильної комісії.
  2. Обрання голови та секретаря позачергових загальних зборів акціонерів.
  3. Затвердження регламенту позачергових загальних зборів акціонерів.
  4. Про затвердження звіту про наслідки обміну акцій на письмові зобов’язання про видачу відповідної кількості часток товариства, що створюється внаслідок реорганізації.
  5. Про затвердження передавального акта.
  6. Про розірвання договору з реєстратором і передачу документів системи реєстру Товариства, в зв’язку з перетворенням в ТДВ.
  7. Про підписання статуту правонаступника.

Акціонери можуть ознайомитись з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного особисто, за письмовою заявою, у робочі дні з 10 години до 12 години, за місцезнаходженням Товариства, у кабінеті «Приймальня», а у день проведення позачергових загальних зборів – також у місці у їх проведення. Посадова особа, відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з документами – член комісії з припинення Товариства Гоменюка Анатолій Андрійович.
Довідки за телефоном: (03546) 2-26-60                  
Голова комісії з припинення Товариства.

 

До уваги засновників!
Установчі збори Товариства з додатковою відповідальністю «Кременчанка» відбудуться 5 грудня 2012 року о 11 год. 00 хв., за адресою: Україна, Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Березина, 26, в приміщенні актового залу.
Порядок денний:
1. Про обрання голови та членів лічильної комісії.
2. Про обрання голови та секретаря установчих зборів.
3. Про створення Товариства з додатковою відповідальністю «Кременчанка».
4. Про затвердження статуту Товариства з додатковою відповідальністю «Кременчанка» і про обрання уповноваженої особи для підписання статуту.
5. Про обрання органів управління Товариства з додатковою відповідальністю «Кременчанка».
Довідки за телефоном: (03546) 2-26-60                  

Фото фабрики

Цех ТФХМ Цех2 Вироби ТФХМ

 

 

Головна

©2011 Design ­ ANDIGO-2011