ТОВ "Ліском-Шпон"

Про нас

Завантажую…

 

Фірма ТОВ "Ліском-Шпон" була утворена, шляхом перетворення відкритого акціонерного товариства "Ліском", що засноване в 1996 році. Основним видом діяльності товариства є виробництво струганого шпону місцевих порід деревини, зокрема дуба, бука, ясеня, клена. Оптимальне співвідношення ціни і європейської якості струганого шпону дозволяє нам конкурувати на різних регіональних ринках цього виду продукції. Експорт складає близько 90%. За роки існування фірми готова продукція поставляється на ринки Європи , зокрема в такі країни: Німеччина, Італія, Бельгія, Іспанія, Австрія, Польща, Румунія, Нідерланди, Литва, Латвія, Естонія а також в Ізраїль, Корею, Китай, Америку, Канаду.

Хороші позиції фірма займає по поставках струганого шпону в Росію, Білорусію та Молдову. На складах готової продукції підприємства завжди присутній великий вибір шпону струганого , особливо - букового, ясеневого, дубового.

 

 

Туризм і дозвілля на фірмі

Який бізнес чи праця без повноцінного активного відпочинку працівників підприємства ТОВ "Ліском-Шпон"? За роки існування фірми "Ліском-Шпон" адміністрація товариства послідовно розвиває інфраструктуру , підвищує соціальні гарантії та добробут своїх працівників, дбає про повноцінний та приємний відпочинок, створює сприятливі умови для всебічного культурного та спортивного розвитку. На крутих зимових схилах гірських Карпат, на водяних просторах Дністра та Черемоша, в цікавих історичних місцях України, всюди сьогодні можна зустріти співробітників підприємства ТОВ "Ліском-Шпон".

 

 

Фотогалерея

Дністер-2006 Воньга-2006 Говерла Подобовець-2006

ГоловнаПродукціяСировинаПро насКонтакти

©2011 Design ­ ANDIGO-2011